KONST / Litografier / Färglitografi 15728067
nr 1572 8067
Lars Mortimer
(1946-2014), Sverige
Signerad, numrerad 245/360. Färglitografi, bildmått: 30x21cm, yttermått inklusive ram: 46x37cm
Lars Mortimer, svensk tecknare och serieskapare född i Sundsvall 1946, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:05:56
100 kr
150 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Lars Mortimer
Läs mer om Lars Mortimer